Harmonogram zajęć Luty
Rozkład zajęć wtorkowych i piątkowych w miesiącu lutym 2018 roku
KLASA |
Wtorek 20.02 - tydzień II |
Wtorek 27.02 - tydzień I |
IA |
13.00-13.45 KOŁO OLIMPUSEK EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 13.50-14.35 KOŁO MŁODY NAUKOWIEC 14.40-15.25 GRY I ZABAWY MATEMATYCZNE |
13.00-14.30 ROBOTYKA 14.30-15.30 KOŁO KULINARNO-ARTYSTYCZNE W JĘZYKU ANGIELSKIM |
|
Wtorek 20.02 - tydzień II |
Wtorek 27.02 - tydzień I |
IIA |
13.00-13.45 KOŁO OLIMPUSEK EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 13.50-14.30 KOŁO MŁODY NAUKOWIEC 14.30-15.15 GRAFIKA |
13.00-14.00 KOŁO KULINARNO-ARTYSTYCZNE W JĘZYKU ANGIELSKIM 14.30-16.00 ROBOTYKA |
|
Wtorek 20.02 - tydzień II |
Wtorek 27.02 - tydzień I |
IIIA |
13.00-14.30 ROBOTYKA 14.30-15.30 KOŁO KULINARNO-ARTYSTYCZNE W JĘZYKU ANGIELSKIM |
13.00-13.45 KOŁO MUZYCZNE 13.50-14.35 KOŁO OLIMPUSEK EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 14.40-15.25 KOŁO PLASTYCZNE |
|
Wtorek 20.02 - tydzień II |
Wtorek 27.02 - tydzień I |
IIIB |
13.00-13.45 KOŁO PLASTYCZNE 13.50-14.30 GRY I ZABAWY INTERAKTYWNE 14.30-15.30 KOŁO KULINARNO-ARTYSTYCZNE W JĘZYKU ANGIELSKIM |
13.00-13.45 KOŁO MUZYCZNE 13.50-14.30 KOŁO OLIMPUSEK EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 14.30-16.00 ROBOTYKA |
|
Wtorek 20.02 - tydzień II |
Wtorek 27.02 - tydzień I |
IV A |
13.00-13.45 KOŁO MATEMATYCZNE 13.50-14.35 KOŁO OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
13.00-13.45 KOŁO MATEMATYCZNE 13.50-14.35 KOŁO OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
|
Wtorek 20.02 - tydzień II |
Wtorek 27.02 - tydzień I |
IV B |
13.00-13.45 KOŁO MATEMATYCZNE 13.50-14.35 KOŁO OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
13.00-13.45 KOŁO MATEMATYCZNE 13.50-14.35 KOŁO OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
Rozkład zajęć wtorkowych i piątkowych w miesiącu lutym 2018 roku
KLASA |
Piątek 16.02 - tydzień I |
Piątek 23.02 - tydzień II |
IA |
13.00-13.45 KOŁO PLASTYCZNE 14.00-14.45 JĘZYKOWE ŁAMIGŁÓWKI 14.45-15.30 GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE 15.30-16.15 CHÓR |
13.00-13.45 GRAFIKA 14.00-14.45 KOŁO MŁODZI ODKRYWCY EUROPY 14.50-15.30 GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE 15.30-16.15 CHÓR |
|
Piątek 16.02 - tydzień I |
Piątek 23.02 - tydzień II |
IIA |
13.00-13.45 SKS 14.00-14.45 KOŁO JĘZYKOWE ŁAMIGŁÓWKI 14.45-15.30 GRY I ZABAWY ŚWIETLICOWE 15.30-16.15 CHÓR |
13.00-13.45 KOŁO PLASTYCZNE 14.00-14.45 KOŁO MŁODZI ODKRYWCY EUROPY 15.30-16.15 CHÓR 13.45-14.30 SZACHY GR. I 14.30-15.15 SZACHY GR.II |
|
Piątek 16.02 - tydzień I |
Piątek 23.02 - tydzień II |
IIIA |
13.00-13.45 KOŁO MŁODZI ODKRYWCY EUROPY 13.50-14.35 SKS 15.30-16.15 CHÓR |
13.00-13.45 KOŁO MŁODZI ODKRYWCY EUROPY 13.50-14.35 SKS 15.30-16.15 CHÓR 13.45-14.30 SZACHY GR. I 14.30-15.15 SZACHY GR.II |
|
Piątek 16.02 - tydzień I |
Piątek 23.02 - tydzień II |
IIIB |
13.00-13.45 KOŁO MŁODZI ODKRYWCY EUROPY 13.50-14.35 SKS 15.30-16.15 CHÓR |
13.00-13.45 KOŁO MŁODZI ODKRYWCY EUROPY 13.50-14.35 SKS 15.30-16.15 CHÓR 13.45-14.30 SZACHY GR. I 14.30-15.15 SZACHY GR.II |
|
Piątek 16.02 - tydzień I |
Piątek 23.02 - tydzień II |
IVA |
13.00-14.00 KOŁO KULINARNO-ARTYSTYCZNE W JĘZYKU ANGIELSKIM 14.30-16.00 ROBOTYKA 15.30-16.15 CHÓR |
13.00-13.45 SKS 13.50-14.35 KOŁO POLONISTYCZNE OLIMPUS 14.40-15.25 KOŁO TEATRALNE 15.30-16.15 CHÓR 13.45-14.30 SZACHY GR. I 14.30-15.15 SZACHY GR.II |
|
Piątek 16.02 - tydzień I |
Piątek 23.02 - tydzień II |
IV B |
13.00-14.30 ROBOTYKA 14.30-15.30 KOŁO KULINARNO-ARTYSTYCZNE 15.30-16.15 CHÓR |
13.00-13.45 SKS 13.50-14.35 KOŁO POLONISTYCZNE OLIMPUS 14.40-15.25 KOŁO TEATRALNE 15.30-16.15 CHÓR 13.45-14.30 SZACHY GR. I 14.30-15.15 SZACHY GR.II |